178-015-513R691
NorCompNorComp
178-015-513R691 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 178-015-513R691
Producent / marka: NorComp
Opis produktu CONN D-SUB RCPT 15POS R/A SLDR
Arkusze danych: 178-015-513R691.pdf
245 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 178-015-513R691
Part Number 178-015-513R691 Producent NorComp
Opis CONN D-SUB RCPT 15POS R/A SLDR Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 13920 pcs Arkusz danych 178-015-513R691.pdf
wire Gauge - napięcie znamionowe -
Zakończenie Solder Rozmiar osłony, Układ Connector 2 (DA, A); 2 (DA, A)
Shell Materiał, wykończenie Steel, Nickel Plated Seria 178
Opakowania Tray Inne nazwy 178-315FFE
temperatura robocza -55°C ~ 105°C Liczba rzędów 2, 2
Liczba biegunów 15, 15 Rodzaj mocowania Panel Mount, Through Hole, Right Angle
Materiał Palność ocena UL94 V-0 Standardowy czas oczekiwania producenta 14 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Stopień ochrony -
Materiał obudowy Polyamide (PA9T), Nylon 9T Reportaż z kołnierzem Housing/Shell (4-40)
cechy Board Lock, Shielded szczegółowy opis 15, 15 Position D-Sub - Stacked Receptacle, Female Sockets Connector
Aktualna ocena 5A Contact Type Signal
Materiał styków Brass Formularz kontaktowy Stamped
Kontakt Wykończenie Grubość Flash Kontakt Finish Gold
Typ złącza Receptacle, Female Sockets Style Connector D-Sub - Stacked
Kolor Black Odstępy od spodu 0.318" (8.08mm)