172-050-212R011
NorCompNorComp
172-050-212R011 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 172-050-212R011
Producent / marka: NorComp
Opis produktu CONN D-SUB RCPT 50P PNL MNT SLDR
Arkusze danych: 172-050-212R011.pdf
40 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 172-050-212R011
Part Number 172-050-212R011 Producent NorComp
Opis CONN D-SUB RCPT 50P PNL MNT SLDR Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 7048 pcs Arkusz danych 172-050-212R011.pdf
wire Gauge - napięcie znamionowe -
Zakończenie Solder Rozmiar osłony, Układ Connector 5 (DD, D)
Shell Materiał, wykończenie Steel, Tin Plated Seria 172, M Series
Opakowania Tray Inne nazwy 172050212R011
2550FA
temperatura robocza -50°C ~ 100°C Liczba rzędów 3
Liczba biegunów 50 Rodzaj mocowania Panel Mount, Through Hole
Materiał Palność ocena UL94 V-0 Standardowy czas oczekiwania producenta 14 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Stopień ochrony -
Materiał obudowy Polybutylene Terephthalate (PBT), Polyester Reportaż z kołnierzem Board Side (4-40)
cechy - szczegółowy opis 50 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
Aktualna ocena 5A Contact Type Signal
Materiał styków Brass Formularz kontaktowy Machined
Kontakt Wykończenie Grubość Flash Kontakt Finish Gold
Typ złącza Receptacle, Female Sockets Style Connector D-Sub
Kolor Beige Odstępy od spodu -
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
172-050-212R001
172-050-212R001
Producenci: NorComp
Opis: CONN D-SUB RCPT 50P PNL MNT SLDR
Na stanie: 12640 pcs
Pobieranie: 172-050-212R001.pdf
RFQ
Producenci: NorComp
Na stanie: 4604 pcs
Pobieranie: 172-050-212-021.pdf
RFQ
Pobieranie: 172-050-212-911.pdf
172-050-212R911
172-050-212R911
Pobieranie: 172-050-212R911.pdf
Opis: CONN D-SUB RCPT 50POS PNL MNT WW
172-050-212R031
172-050-212R031
Pobieranie: 172-050-212R031.pdf
172-050-212R021
172-050-212R021
Pobieranie: 172-050-212R021.pdf
Wiadomości branżowe
Arduino poprowadzi jutro konferencję covid-19
Będzie otwarty dla „każdego, kto obecnie korzysta z urządzeń kompatybilnych z Arduino w ramach ...
Raytheon wygrywa kontrakt Space Force OCX na zamianę zestawu IBM dla GPS III
Zastąpi komputery IBM używane obecnie do zarządzania konstelacją GPS systemami firmy Hewlett Pac...
Zasilacz 500 W do obciążeń morskich
Zasilany z nominalnego zasilania 24 V (zakres od 18 do 36 V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zapewnia dwa iz...
Melexis wprowadza na rynek czujnik Halla IC do elektrycznego wspomagania kierownicy
O temperaturze roboczej między -40℃  i 160 ℃, firma twierdzi, że urządzenie łączy wysoką li...