172-050-212R001
NorCompNorComp
172-050-212R001 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 172-050-212R001
Producent / marka: NorComp
Opis produktu CONN D-SUB RCPT 50P PNL MNT SLDR
Arkusze danych: 172-050-212R001.pdf
1 pcs
20 pcs
40 pcs
60 pcs
100 pcs
260 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 172-050-212R001
Part Number 172-050-212R001 Producent NorComp
Opis CONN D-SUB RCPT 50P PNL MNT SLDR Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 12640 pcs Arkusz danych 172-050-212R001.pdf
wire Gauge - napięcie znamionowe -
Zakończenie Solder Rozmiar osłony, Układ Connector 5 (DD, D)
Shell Materiał, wykończenie Steel, Tin Plated Seria 172, M Series
Opakowania Tray Inne nazwy 1550FNA
172050212R001
temperatura robocza -50°C ~ 100°C Liczba rzędów 3
Liczba biegunów 50 Rodzaj mocowania Panel Mount, Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) Not Applicable Materiał Palność ocena UL94 V-0
Stopień ochrony - Materiał obudowy Polybutylene Terephthalate (PBT), Polyester
Reportaż z kołnierzem Housing/Shell (Unthreaded) cechy -
szczegółowy opis 50 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector Aktualna ocena 5A
Contact Type Signal Materiał styków Brass
Formularz kontaktowy Machined Kontakt Wykończenie Grubość Flash
Kontakt Finish Gold Typ złącza Receptacle, Female Sockets
Style Connector D-Sub Kolor Beige
Odstępy od spodu -
Producenci: NorComp
Opis: CONN D-SUB RCPT 50POS PNL MNT WW
Na stanie: 4138 pcs
Pobieranie: 172-050-241-001.pdf
RFQ
Producenci: NorComp
Opis: CONN D-SUB RCPT 50P PNL MNT SLDR
Na stanie: 4740 pcs
Pobieranie: 172-050-212-031.pdf
RFQ
172-050-212R031
172-050-212R031
Pobieranie: 172-050-212R031.pdf
172-050-212R911
172-050-212R911
Pobieranie: 172-050-212R911.pdf
172-050-212R011
172-050-212R011
Pobieranie: 172-050-212R011.pdf
172-050-212R021
172-050-212R021
Pobieranie: 172-050-212R021.pdf
Wiadomości branżowe
Arduino poprowadzi jutro konferencję covid-19
Będzie otwarty dla „każdego, kto obecnie korzysta z urządzeń kompatybilnych z Arduino w ramach ...
Raytheon wygrywa kontrakt Space Force OCX na zamianę zestawu IBM dla GPS III
Zastąpi komputery IBM używane obecnie do zarządzania konstelacją GPS systemami firmy Hewlett Pac...
Zasilacz 500 W do obciążeń morskich
Zasilany z nominalnego zasilania 24 V (zakres od 18 do 36 V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zapewnia dwa iz...
Melexis wprowadza na rynek czujnik Halla IC do elektrycznego wspomagania kierownicy
O temperaturze roboczej między -40℃  i 160 ℃, firma twierdzi, że urządzenie łączy wysoką li...