UST1H220MDD
NichiconNichicon
UST1H220MDD Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: UST1H220MDD
Producent / marka: Nichicon
Opis produktu CAP ALUM 22UF 20% 50V RADIAL
Arkusze danych: 1.UST1H220MDD.pdf2.UST1H220MDD.pdf
1000 pcs
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje UST1H220MDD
Part Number UST1H220MDD Producent Nichicon
Opis CAP ALUM 22UF 20% 50V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 767899 pcs Arkusz danych 1.UST1H220MDD.pdf2.UST1H220MDD.pdf
Napięcie - znamionowe 50V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.315" Dia (8.00mm)
Seria UST Ripple Current @ Low Frequency 65mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 97.5mA @ 10kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Tape & Box (TB)
Package / Case Radial, Can Inne nazwy 493-16351
UST1H220MDD-ND
temperatura robocza -55°C ~ 105°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 22 Weeks
Żywotność @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C Główny odstęp 0.138" (3.50mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.315" (8.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - szczegółowy opis 22µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
Pojemność 22µF Aplikacje General Purpose
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
UST1H220MDD1TD
UST1H220MDD1TD
Producenci: Nichicon
Opis: CAP ALUM 22UF 20% 50V RADIAL