UST1H100MDD1TP
NichiconNichicon
UST1H100MDD1TP Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: UST1H100MDD1TP
Producent / marka: Nichicon
Opis produktu CAP ALUM 10UF 20% 50V RADIAL
Arkusze danych: 1.UST1H100MDD1TP.pdf2.UST1H100MDD1TP.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje UST1H100MDD1TP
Part Number UST1H100MDD1TP Producent Nichicon
Opis CAP ALUM 10UF 20% 50V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 848770 pcs Arkusz danych 1.UST1H100MDD1TP.pdf2.UST1H100MDD1TP.pdf
Napięcie - znamionowe 50V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.248" Dia (6.30mm)
Seria UST Ripple Current @ Low Frequency 44mA @ 120Hz
oceny - Polaryzacja Polar
Opakowania Cut Tape (CT) Package / Case Radial, Can
Inne nazwy 493-16014-1 temperatura robocza -55°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 21 Weeks Żywotność @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp 0.098" (2.50mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) 0.315" (8.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
szczegółowy opis 10µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C Pojemność 10µF