USF1C470MDD
NichiconNichicon
USF1C470MDD Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: USF1C470MDD
Producent / marka: Nichicon
Opis produktu CAP ALUM 47UF 20% 16V RADIAL
Arkusze danych: 1.USF1C470MDD.pdf2.USF1C470MDD.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje USF1C470MDD
Part Number USF1C470MDD Producent Nichicon
Opis CAP ALUM 47UF 20% 16V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 538166 pcs Arkusz danych 1.USF1C470MDD.pdf2.USF1C470MDD.pdf
Napięcie - znamionowe 16V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.248" Dia (6.30mm)
Seria USF Ripple Current @ Low Frequency 80mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 160mA @ 100kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can Inne nazwy 493-15981
USF1C470MDD-ND
temperatura robocza -55°C ~ 105°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 21 Weeks
Żywotność @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C Główny odstęp 0.098" (2.50mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedancja 800 mOhms
Wysokość - Siedzą (Max) 0.315" (8.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
szczegółowy opis 47µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C Pojemność 47µF
Aplikacje General Purpose
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
USF1C330MDD
USF1C330MDD
Producenci: Nichicon
Opis: CAP ALUM 33UF 20% 16V RADIAL
Na stanie: 468712 pcs
Pobieranie: USF1C330MDD.pdf
RFQ
USF1C680MDD1TE
USF1C680MDD1TE
Producenci: Nichicon
Opis: CAP ALUM 68UF 20% 16V THRU HOLE
Na stanie: 371592 pcs
Pobieranie: USF1C680MDD1TE.pdf
RFQ
USF1C470MDD1TE
USF1C470MDD1TE
Opis: CAP ALUM 47UF 20% 16V RADIAL