USF1C330MDD1TP
NichiconNichicon
USF1C330MDD1TP Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: USF1C330MDD1TP
Producent / marka: Nichicon
Opis produktu CAP ALUM 33UF 20% 16V RADIAL
Arkusze danych: 1.USF1C330MDD1TP.pdf2.USF1C330MDD1TP.pdf
2000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje USF1C330MDD1TP
Part Number USF1C330MDD1TP Producent Nichicon
Opis CAP ALUM 33UF 20% 16V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 405133 pcs Arkusz danych 1.USF1C330MDD1TP.pdf2.USF1C330MDD1TP.pdf
Napięcie - znamionowe 16V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.248" Dia (6.30mm)
Seria USF Ripple Current @ Low Frequency 80mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 160mA @ 100kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Tape & Box (TB)
Package / Case Radial, Can temperatura robocza -55°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 21 Weeks Żywotność @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp 0.098" (2.50mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedancja 800 mOhms Wysokość - Siedzą (Max) 0.315" (8.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - szczegółowy opis 33µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
Pojemność 33µF Aplikacje General Purpose