UPT2W180MHD
NichiconNichicon
UPT2W180MHD Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: UPT2W180MHD
Producent / marka: Nichicon
Opis produktu CAP ALUM 18UF 20% 450V RADIAL
Arkusze danych: 1.UPT2W180MHD.pdf2.UPT2W180MHD.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje UPT2W180MHD
Part Number UPT2W180MHD Producent Nichicon
Opis CAP ALUM 18UF 20% 450V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 139277 pcs Arkusz danych 1.UPT2W180MHD.pdf2.UPT2W180MHD.pdf
Napięcie - znamionowe 450V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.492" Dia (12.50mm)
Seria UPT Ripple Current @ Low Frequency 180mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 288mA @ 10kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can Inne nazwy 493-17169
UPT2W180MHD-ND
temperatura robocza -25°C ~ 105°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 27 Weeks
Żywotność @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Główny odstęp 0.197" (5.00mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 1.043" (26.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - szczegółowy opis 18µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
Pojemność 18µF Aplikacje General Purpose