UPT2W121MRD
NichiconNichicon
UPT2W121MRD Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: UPT2W121MRD
Producent / marka: Nichicon
Opis produktu CAP ALUM 120UF 20% 450V RADIAL
Arkusze danych: 1.UPT2W121MRD.pdf2.UPT2W121MRD.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje UPT2W121MRD
Part Number UPT2W121MRD Producent Nichicon
Opis CAP ALUM 120UF 20% 450V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 49482 pcs Arkusz danych 1.UPT2W121MRD.pdf2.UPT2W121MRD.pdf
Napięcie - znamionowe 450V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.866" Dia (22.00mm)
Seria UPT Ripple Current @ Low Frequency 770mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.232A @ 10kHz oceny -
Polaryzacja - Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can Inne nazwy 493-11197
UPT2W121MRD-ND
temperatura robocza -25°C ~ 105°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 22 Weeks
Żywotność @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Główny odstęp 0.394" (10.00mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 1.654" (42.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - szczegółowy opis 120µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
Pojemność 120µF Aplikacje General Purpose