UPM2F220MHD
NichiconNichicon
UPM2F220MHD Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: UPM2F220MHD
Producent / marka: Nichicon
Opis produktu CAP ALUM 22UF 20% 315V RADIAL
Arkusze danych: 1.UPM2F220MHD.pdf2.UPM2F220MHD.pdf
250 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje UPM2F220MHD
Part Number UPM2F220MHD Producent Nichicon
Opis CAP ALUM 22UF 20% 315V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 61772 pcs Arkusz danych 1.UPM2F220MHD.pdf2.UPM2F220MHD.pdf
Napięcie - znamionowe 315V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.630" Dia (16.00mm)
Seria UPM Ripple Current @ Low Frequency 150mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 240mA @ 10kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can temperatura robocza -40°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 33 Weeks Żywotność @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp 0.295" (7.50mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
szczegółowy opis 22µF 315V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C Pojemność 22µF