UPM2F100MHD
NichiconNichicon
UPM2F100MHD Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: UPM2F100MHD
Producent / marka: Nichicon
Opis produktu CAP ALUM 10UF 20% 315V RADIAL
Arkusze danych: 1.UPM2F100MHD.pdf2.UPM2F100MHD.pdf
500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje UPM2F100MHD
Part Number UPM2F100MHD Producent Nichicon
Opis CAP ALUM 10UF 20% 315V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 128796 pcs Arkusz danych 1.UPM2F100MHD.pdf2.UPM2F100MHD.pdf
Napięcie - znamionowe 315V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.492" Dia (12.50mm)
Seria UPM Ripple Current @ Low Frequency 98mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 156.8mA @ 10kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can temperatura robocza -40°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 27 Weeks Żywotność @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp 0.197" (5.00mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) 0.866" (22.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
szczegółowy opis 10µF 315V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C Pojemność 10µF
Aplikacje General Purpose
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
UPM2F100MHD1TO
UPM2F100MHD1TO
Producenci: Nichicon
Opis: CAP ALUM 10UF 20% 315V RADIAL