UBT2A101MHD8TO
NichiconNichicon
Nichicon
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: UBT2A101MHD8TO
Producent / marka: Nichicon
Opis produktu CAP ALUM 100UF 20% 100V THRUHOLE
Arkusze danych: 1.UBT2A101MHD8TO.pdf2.UBT2A101MHD8TO.pdf
500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje UBT2A101MHD8TO
Part Number UBT2A101MHD8TO Producent Nichicon
Opis CAP ALUM 100UF 20% 100V THRUHOLE Stan ołowiu / status RoHS
dostępna ilość 83402 pcs Arkusz danych 1.UBT2A101MHD8TO.pdf2.UBT2A101MHD8TO.pdf
Napięcie - znamionowe 100V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.492" Dia (12.50mm)
Seria UBT Ripple Current @ Low Frequency 495mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 990mA @ 100kHz oceny -
Polaryzacja Polar Package / Case Radial, Can
temperatura robocza -40°C ~ 125°C Rodzaj mocowania Through Hole
Standardowy czas oczekiwania producenta 25 Weeks Żywotność @ Temp. 5000 Hrs @ 125°C
Główny odstęp 0.197" (5.00mm) Wysokość - Siedzą (Max) 0.866" (22.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - szczegółowy opis 100µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 125°C
Pojemność 100µF Aplikacje Automotive
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
UBT2A220MPD1TD
UBT2A220MPD1TD
Producenci: Nichicon
Opis: CAP ALUM 22UF 20% 100V RADIAL
Na stanie: 361154 pcs
Pobieranie: UBT2A220MPD1TD.pdf
RFQ
UBT2A220MPD
UBT2A220MPD
Producenci: Nichicon
Na stanie: 325536 pcs
Pobieranie: UBT2A220MPD.pdf
RFQ
UBT2A101MHD8
UBT2A101MHD8
Opis: CAP ALUM 100UF 20% 100V THRUHOLE