UBT2A101MHD1TO
NichiconNichicon
UBT2A101MHD1TO Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: UBT2A101MHD1TO
Producent / marka: Nichicon
Opis produktu CAP ALUM 100UF 20% 100V RADIAL
Arkusze danych: 1.UBT2A101MHD1TO.pdf2.UBT2A101MHD1TO.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje UBT2A101MHD1TO
Part Number UBT2A101MHD1TO Producent Nichicon
Opis CAP ALUM 100UF 20% 100V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 81602 pcs Arkusz danych 1.UBT2A101MHD1TO.pdf2.UBT2A101MHD1TO.pdf
Napięcie - znamionowe 100V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.492" Dia (12.50mm)
Seria UBT Ripple Current @ Low Frequency 495mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 990mA @ 100kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Cut Tape (CT)
Package / Case Radial, Can Inne nazwy 493-13114-1
temperatura robocza -40°C ~ 125°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 25 Weeks
Żywotność @ Temp. 5000 Hrs @ 125°C Główny odstęp 0.197" (5.00mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedancja 250 mOhms
Wysokość - Siedzą (Max) 0.866" (22.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
szczegółowy opis 100µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 125°C Pojemność 100µF