QAP2J225KRP
NichiconNichicon
QAP2J225KRP Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: QAP2J225KRP
Producent / marka: Nichicon
Opis produktu CAP FILM 2.2UF 10% 630VDC AXIAL
Arkusze danych: 1.QAP2J225KRP.pdf2.QAP2J225KRP.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje QAP2J225KRP
Part Number QAP2J225KRP Producent Nichicon
Opis CAP FILM 2.2UF 10% 630VDC AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 33127 pcs Arkusz danych 1.QAP2J225KRP.pdf2.QAP2J225KRP.pdf
Napięcie znamionowe - DC 630V Napięcie znamionowe - AC -
Tolerancja ±10% Zakończenie PC Pins
Rozmiar / Wymiar 1.043" W, 0.661" T x 1.811" L (26.50mm, 16.80mm x 46.00mm) Seria QAP
oceny - Opakowania Bulk
Package / Case Axial Inne nazwy 493-10209
temperatura robocza -40°C ~ 85°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 18 Weeks
Główny odstęp - Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) - cechy -
Materiał dielektryka Polypropylene (PP), Metallized szczegółowy opis 2.2µF Film Capacitor 630V Polypropylene (PP), Metallized Axial
Pojemność 2.2µF Aplikacje High Frequency, Switching