QAP2J155KRP
NichiconNichicon
QAP2J155KRP Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: QAP2J155KRP
Producent / marka: Nichicon
Opis produktu CAP FILM 1.5UF 10% 630VDC AXIAL
Arkusze danych: 1.QAP2J155KRP.pdf2.QAP2J155KRP.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje QAP2J155KRP
Part Number QAP2J155KRP Producent Nichicon
Opis CAP FILM 1.5UF 10% 630VDC AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 45910 pcs Arkusz danych 1.QAP2J155KRP.pdf2.QAP2J155KRP.pdf
Napięcie znamionowe - DC 630V Napięcie znamionowe - AC -
Tolerancja ±10% Zakończenie PC Pins
Rozmiar / Wymiar 0.913" W, 0.531" T x 1.811" L (23.20mm, 13.50mm x 46.00mm) Seria QAP
oceny - Opakowania Bulk
Package / Case Axial Inne nazwy 493-10208
temperatura robocza -40°C ~ 85°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 18 Weeks
Główny odstęp - Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) - cechy -
Materiał dielektryka Polypropylene (PP), Metallized szczegółowy opis 1.5µF Film Capacitor 630V Polypropylene (PP), Metallized Axial
Pojemność 1.5µF Aplikacje High Frequency, Switching