PCG0J181MCL1GS
NichiconNichicon
PCG0J181MCL1GS Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: PCG0J181MCL1GS
Producent / marka: Nichicon
Opis produktu CAP ALUM POLY 180UF 20% 6.3V SMD
Arkusze danych: 1.PCG0J181MCL1GS.pdf2.PCG0J181MCL1GS.pdf3.PCG0J181MCL1GS.pdf
1000 pcs
2000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje PCG0J181MCL1GS
Part Number PCG0J181MCL1GS Producent Nichicon
Opis CAP ALUM POLY 180UF 20% 6.3V SMD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 125488 pcs Arkusz danych 1.PCG0J181MCL1GS.pdf2.PCG0J181MCL1GS.pdf3.PCG0J181MCL1GS.pdf
Napięcie - znamionowe 6.3V Rodzaj Polymer
Tolerancja ±20% Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu 0.209" L x 0.209" W (5.30mm x 5.30mm)
Rozmiar / Wymiar 0.197" Dia (5.00mm) Seria PCG
Ripple Current @ High Frequency 1.9A @ 100kHz oceny -
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case Radial, Can - SMD
Inne nazwy 493-4586-2 temperatura robocza -55°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 17 Weeks Żywotność @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp - Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) 0.236" (6.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 33 mOhm
szczegółowy opis 180µF 6.3V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 33 mOhm 2000 Hrs @ 105°C Pojemność 180µF