PCG0G332MCL1GS
NichiconNichicon
PCG0G332MCL1GS Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: PCG0G332MCL1GS
Producent / marka: Nichicon
Opis produktu CAP ALUM POLY 3300UF 20% 4V SMD
Arkusze danych: 1.PCG0G332MCL1GS.pdf2.PCG0G332MCL1GS.pdf3.PCG0G332MCL1GS.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje PCG0G332MCL1GS
Part Number PCG0G332MCL1GS Producent Nichicon
Opis CAP ALUM POLY 3300UF 20% 4V SMD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 60022 pcs Arkusz danych 1.PCG0G332MCL1GS.pdf2.PCG0G332MCL1GS.pdf3.PCG0G332MCL1GS.pdf
Napięcie - znamionowe 4V Rodzaj Polymer
Tolerancja ±20% Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm)
Rozmiar / Wymiar 0.394" Dia (10.00mm) Seria PCG
Ripple Current @ High Frequency 5.4A @ 100kHz oceny -
Opakowania Cut Tape (CT) Package / Case Radial, Can - SMD
Inne nazwy 493-4585-1 temperatura robocza -55°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 16 Weeks Żywotność @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp - Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) 0.500" (12.70mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 11 mOhm
szczegółowy opis 3300µF 4V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 11 mOhm 2000 Hrs @ 105°C Pojemność 3300µF