LNR2D332MSEN
Przegląd produktów
Part Number: LNR2D332MSEN
Producent / marka: Nichicon
Opis produktu CAP ALUM 3300UF 20% 200V SCREW
Arkusze danych: LNR2D332MSEN.pdf
10 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje LNR2D332MSEN
Part Number LNR2D332MSEN Producent Nichicon
Opis CAP ALUM 3300UF 20% 200V SCREW Stan ołowiu / status RoHS
dostępna ilość 3761 pcs Arkusz danych LNR2D332MSEN.pdf
Napięcie - znamionowe 200V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 2.008" Dia (51.00mm)
Seria LNR Ripple Current @ Low Frequency 4.8A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 5.76A @ 10kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals temperatura robocza -25°C ~ 85°C
Rodzaj mocowania Chassis Mount Standardowy czas oczekiwania producenta 29 Weeks
Żywotność @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C Główny odstęp 0.866" (22.00mm)
Wysokość - Siedzą (Max) 3.268" (83.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
szczegółowy opis 3300µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 85°C Pojemność 3300µF