LNR2D223MSEN
Przegląd produktów
Part Number: LNR2D223MSEN
Producent / marka: Nichicon
Opis produktu CAP ALUM 22000UF 20% 200V SCREW
Arkusze danych: LNR2D223MSEN.pdf
Stan magazynowy 841 pcs stock
Statek z Hongkong
Sposób wysyłki DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 841 pcs
Cena referencyjna (w dolarach amerykańskich)
5 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje LNR2D223MSEN
Part Number LNR2D223MSEN Producent Nichicon
Opis CAP ALUM 22000UF 20% 200V SCREW Stan ołowiu / status RoHS
dostępna ilość 841 pcs Arkusz danych LNR2D223MSEN.pdf
Napięcie - znamionowe 200V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 3.543" Dia (90.00mm)
Seria LNR Ripple Current @ Low Frequency 15.9A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 19.08A @ 10kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals temperatura robocza -25°C ~ 85°C
Rodzaj mocowania Chassis Mount Standardowy czas oczekiwania producenta 29 Weeks
Żywotność @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C Główny odstęp 1.252" (31.80mm)
Wysokość - Siedzą (Max) 5.630" (143.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
szczegółowy opis 22000µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 85°C Pojemność 22000µF