LLS2D102MELB
NichiconNichicon
LLS2D102MELB Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: LLS2D102MELB
Producent / marka: Nichicon
Opis produktu CAP ALUM 1000UF 20% 200V SNAP
Arkusze danych: 1.LLS2D102MELB.pdf2.LLS2D102MELB.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje LLS2D102MELB
Part Number LLS2D102MELB Producent Nichicon
Opis CAP ALUM 1000UF 20% 200V SNAP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 43747 pcs Arkusz danych 1.LLS2D102MELB.pdf2.LLS2D102MELB.pdf
Napięcie - znamionowe 200V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 1.181" Dia (30.00mm)
Seria LLS Ripple Current @ Low Frequency 3.15A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 4.725A @ 50kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can - Snap-In Inne nazwy 493-2527
temperatura robocza -40°C ~ 85°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 31 Weeks
Żywotność @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C Główny odstęp 0.394" (10.00mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 1.378" (35.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - szczegółowy opis 1000µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 85°C
Pojemność 1000µF Aplikacje General Purpose