LLS2C821MELB
NichiconNichicon
LLS2C821MELB Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: LLS2C821MELB
Producent / marka: Nichicon
Opis produktu CAP ALUM 820UF 20% 160V SNAP
Arkusze danych: 1.LLS2C821MELB.pdf2.LLS2C821MELB.pdf
200 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje LLS2C821MELB
Part Number LLS2C821MELB Producent Nichicon
Opis CAP ALUM 820UF 20% 160V SNAP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 34424 pcs Arkusz danych 1.LLS2C821MELB.pdf2.LLS2C821MELB.pdf
Napięcie - znamionowe 160V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 1.181" Dia (30.00mm)
Seria LLS Ripple Current @ Low Frequency 2.64A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 3.96A @ 50kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can - Snap-In Inne nazwy 493-2459
temperatura robocza -40°C ~ 85°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 31 Weeks
Żywotność @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C Główny odstęp 0.394" (10.00mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.984" (25.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - szczegółowy opis 820µF 160V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 85°C
Pojemność 820µF Aplikacje General Purpose