LLS1V682MELA
NichiconNichicon
LLS1V682MELA Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: LLS1V682MELA
Producent / marka: Nichicon
Opis produktu CAP ALUM 6800UF 20% 35V SNAP
Arkusze danych: 1.LLS1V682MELA.pdf2.LLS1V682MELA.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje LLS1V682MELA
Part Number LLS1V682MELA Producent Nichicon
Opis CAP ALUM 6800UF 20% 35V SNAP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 69278 pcs Arkusz danych 1.LLS1V682MELA.pdf2.LLS1V682MELA.pdf
Napięcie - znamionowe 35V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.984" Dia (25.00mm)
Seria LLS Ripple Current @ Low Frequency 2.89A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 3.3235A @ 50kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can - Snap-In Inne nazwy 493-6167
LLS1V682MELA-ND
temperatura robocza -40°C ~ 85°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 31 Weeks
Żywotność @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C Główny odstęp 0.394" (10.00mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 1.260" (32.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - szczegółowy opis 6800µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 85°C
Pojemność 6800µF Aplikacje General Purpose