LLS1V273MELC
NichiconNichicon
LLS1V273MELC Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: LLS1V273MELC
Producent / marka: Nichicon
Opis produktu CAP ALUM 27000UF 20% 35V SNAP
Arkusze danych: 1.LLS1V273MELC.pdf2.LLS1V273MELC.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje LLS1V273MELC
Part Number LLS1V273MELC Producent Nichicon
Opis CAP ALUM 27000UF 20% 35V SNAP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 24438 pcs Arkusz danych 1.LLS1V273MELC.pdf2.LLS1V273MELC.pdf
Napięcie - znamionowe 35V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 1.378" Dia (35.00mm)
Seria LLS Ripple Current @ Low Frequency 6.9A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 7.935A @ 50kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can - Snap-In Inne nazwy 493-7303
LLS1V273MELC-ND
temperatura robocza -40°C ~ 85°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 35 Weeks
Żywotność @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C Główny odstęp 0.394" (10.00mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 2.047" (52.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - szczegółowy opis 27000µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 85°C
Pojemność 27000µF Aplikacje General Purpose