LLG2Z222MELB45
NichiconNichicon
LLG2Z222MELB45 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: LLG2Z222MELB45
Producent / marka: Nichicon
Opis produktu CAP ALUM 2200UF 20% 180V SNAP
Arkusze danych: 1.LLG2Z222MELB45.pdf2.LLG2Z222MELB45.pdf
200 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje LLG2Z222MELB45
Part Number LLG2Z222MELB45 Producent Nichicon
Opis CAP ALUM 2200UF 20% 180V SNAP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 20826 pcs Arkusz danych 1.LLG2Z222MELB45.pdf2.LLG2Z222MELB45.pdf
Napięcie - znamionowe 180V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 1.181" Dia (30.00mm)
Seria LLG Ripple Current @ Low Frequency 4.3A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 6.45A @ 50kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can - Snap-In temperatura robocza -40°C ~ 85°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 31 Weeks Żywotność @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Główny odstęp 0.394" (10.00mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) 1.850" (47.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
szczegółowy opis 2200µF 180V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 85°C Pojemność 2200µF