LLG2Z182MELC30
NichiconNichicon
LLG2Z182MELC30 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: LLG2Z182MELC30
Producent / marka: Nichicon
Opis produktu CAP ALUM 1800UF 20% 180V SNAP
Arkusze danych: 1.LLG2Z182MELC30.pdf2.LLG2Z182MELC30.pdf
200 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje LLG2Z182MELC30
Part Number LLG2Z182MELC30 Producent Nichicon
Opis CAP ALUM 1800UF 20% 180V SNAP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 23576 pcs Arkusz danych 1.LLG2Z182MELC30.pdf2.LLG2Z182MELC30.pdf
Napięcie - znamionowe 180V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 1.378" Dia (35.00mm)
Seria LLG Ripple Current @ Low Frequency 3.4A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 5.1A @ 50kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can - Snap-In temperatura robocza -40°C ~ 85°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 35 Weeks Żywotność @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Główny odstęp 0.394" (10.00mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) 1.260" (32.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
szczegółowy opis 1800µF 180V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 85°C Pojemność 1800µF