LGU2P122MELB
NichiconNichicon
LGU2P122MELB Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: LGU2P122MELB
Producent / marka: Nichicon
Opis produktu CAP ALUM 1200UF 20% 220V SNAP
Arkusze danych: 1.LGU2P122MELB.pdf2.LGU2P122MELB.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje LGU2P122MELB
Part Number LGU2P122MELB Producent Nichicon
Opis CAP ALUM 1200UF 20% 220V SNAP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 28160 pcs Arkusz danych 1.LGU2P122MELB.pdf2.LGU2P122MELB.pdf
Napięcie - znamionowe 220V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 1.181" Dia (30.00mm)
Seria LGU Ripple Current @ Low Frequency 2.6A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 3.9A @ 50kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can - Snap-In Inne nazwy 493-2745
temperatura robocza -40°C ~ 105°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 31 Weeks
Żywotność @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Główny odstęp 0.394" (10.00mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 1.969" (50.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - szczegółowy opis 1200µF 220V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C
Pojemność 1200µF Aplikacje General Purpose