LGU2G680MELY
NichiconNichicon
LGU2G680MELY Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: LGU2G680MELY
Producent / marka: Nichicon
Opis produktu CAP ALUM 68UF 20% 400V SNAP
Arkusze danych: 1.LGU2G680MELY.pdf2.LGU2G680MELY.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje LGU2G680MELY
Part Number LGU2G680MELY Producent Nichicon
Opis CAP ALUM 68UF 20% 400V SNAP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 94318 pcs Arkusz danych 1.LGU2G680MELY.pdf2.LGU2G680MELY.pdf
Napięcie - znamionowe 400V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.787" Dia (20.00mm)
Seria LGU Ripple Current @ Low Frequency 560mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 800.8mA @ 50kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can - Snap-In Inne nazwy 493-2780
temperatura robocza -25°C ~ 105°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 31 Weeks
Żywotność @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Główny odstęp 0.394" (10.00mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 1.181" (30.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - szczegółowy opis 68µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C
Pojemność 68µF Aplikacje General Purpose