LDM2D681MERYGA
NichiconNichicon
Nichicon
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: LDM2D681MERYGA
Producent / marka: Nichicon
Opis produktu CAP ALUM 680UF 20% 200V RADIAL
Arkusze danych: LDM2D681MERYGA.pdf
250 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje LDM2D681MERYGA
Part Number LDM2D681MERYGA Producent Nichicon
Opis CAP ALUM 680UF 20% 200V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 25217 pcs Arkusz danych LDM2D681MERYGA.pdf
Napięcie - znamionowe 200V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.787" Dia (20.00mm)
Seria LDM Ripple Current @ Low Frequency 2.3A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 3.45A @ 50kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can temperatura robocza -40°C ~ 85°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 18 Weeks Żywotność @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Główny odstęp 0.295" (7.50mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) 2.047" (52.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
szczegółowy opis 680µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C Pojemność 680µF