LDM2D471MERZGA
NichiconNichicon
Nichicon
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: LDM2D471MERZGA
Producent / marka: Nichicon
Opis produktu CAP ALUM 470UF 20% 200V RADIAL
Arkusze danych: LDM2D471MERZGA.pdf
250 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje LDM2D471MERZGA
Part Number LDM2D471MERZGA Producent Nichicon
Opis CAP ALUM 470UF 20% 200V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 28640 pcs Arkusz danych LDM2D471MERZGA.pdf
Napięcie - znamionowe 200V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.866" Dia (22.00mm)
Seria LDM Ripple Current @ Low Frequency 1.88A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.82A @ 50kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can temperatura robocza -40°C ~ 85°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 18 Weeks Żywotność @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Główny odstęp 0.335" (8.50mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) 1.457" (37.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
szczegółowy opis 470µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C Pojemność 470µF