F310J686MBA
NichiconNichicon
F310J686MBA Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: F310J686MBA
Producent / marka: Nichicon
Opis produktu CAP TANT POLY 68UF 6.3V 1411
Arkusze danych: F310J686MBA.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje F310J686MBA
Part Number F310J686MBA Producent Nichicon
Opis CAP TANT POLY 68UF 6.3V 1411 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 5491 pcs Arkusz danych F310J686MBA.pdf
Napięcie - znamionowe 6.3V Rodzaj Molded
Tolerancja ±20% Rozmiar / Wymiar 0.134" L x 0.110" W (3.40mm x 2.80mm)
Seria F31 oceny -
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case 1411 (3528 Metric)
Inne nazwy 493-3136-2 temperatura robocza -55°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Producent Kod rozmiaru B Żywotność @ Temp. -
Główny odstęp - Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) 0.047" (1.20mm) cechy General Purpose
ESR (Equivalent Series Resistance) 70 mOhm szczegółowy opis 68µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 6.3V 1411 (3528 Metric) 70 mOhm
Pojemność 68µF