F310R-12LC
Copal ElectronicsCopal Electronics
F310R-12LC Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: F310R-12LC
Producent / marka: Copal Electronics
Opis produktu FAN AXIAL 30X10MM 12VDC WIRE
Arkusze danych: F310R-12LC.pdf
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje F310R-12LC
Part Number F310R-12LC Producent Copal Electronics
Opis FAN AXIAL 30X10MM 12VDC WIRE Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 14769 pcs Arkusz danych F310R-12LC.pdf
Szerokość 10.00mm Waga 0.018 lb (8.16g)
Zakres napięcia 10.2 ~ 13.8VDC Napięcie - znamionowe 12VDC
Zakończenie 2 Wire Leads Ciśnienie statyczne 0.092 in H2O (23.0 Pa)
Rozmiar / Wymiar Square - 30mm L x 30mm H Seria F310R
RPM 7000 RPM Moc (W) 480mW
Inne nazwy 563-1126
F310R12LC
temperatura robocza 14 ~ 140°F (-10 ~ 60°C)
Hałas 17.0 dB(A) Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 13 Weeks Żywotność @ Temp. -
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Stopień ochrony -
cechy - Rodzaj wentylatora Tubeaxial
Aktualna ocena 0.040A Typ łożyska Sleeve