SMDB12E3/TR7
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: SMDB12E3/TR7
Producent / marka: Microsemi
Opis produktu TVS DIODE 12V 19V 8SO
Arkusze danych: SMDB12E3/TR7.pdf
500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje SMDB12E3/TR7
Part Number SMDB12E3/TR7 Producent Microsemi
Opis TVS DIODE 12V 19V 8SO Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 67902 pcs Arkusz danych SMDB12E3/TR7.pdf
Napięcie - Reverse patowa (typ) 12V Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp 19V
Napięcie - podziały (min) 13.3V Kanały jednokierunkowe 4
Rodzaj Zener Dostawca urządzeń Pakiet 8-SO
Seria TVSarray™ Ochrona linii zasilających No
Moc - Peak Pulse 300W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) temperatura robocza -55°C ~ 150°C (TJ)
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs) 5A (8/20µs)
Pojemność @ Częstotliwość 185pF @ 1MHz Podstawowy numer części SMDB12