SMDB12/TR7
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: SMDB12/TR7
Producent / marka: Microsemi
Opis produktu TVS DIODE 12V 19V 8SO
Arkusze danych: SMDB12/TR7.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje SMDB12/TR7
Part Number SMDB12/TR7 Producent Microsemi
Opis TVS DIODE 12V 19V 8SO Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 33490 pcs Arkusz danych SMDB12/TR7.pdf
Napięcie - Reverse patowa (typ) 12V Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp 19V
Napięcie - podziały (min) 13.3V Kanały jednokierunkowe 4
Rodzaj Zener Dostawca urządzeń Pakiet 8-SO
Seria TVSarray™ Ochrona linii zasilających No
Moc - Peak Pulse 300W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Inne nazwy SMDB12
SMDB12/TR7TR
SMDB12MSTR
SMDB12MSTR-ND
SMDB12TR7
temperatura robocza -55°C ~ 150°C (TJ) Rodzaj mocowania Surface Mount
Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs) 5A (8/20µs) Pojemność @ Częstotliwość 185pF @ 1MHz