MXSMLJ28CAE3
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
MXSMLJ28CAE3 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: MXSMLJ28CAE3
Producent / marka: Microsemi
Opis produktu TVS DIODE 28VWM 45.4VC DO214AB
Arkusze danych: MXSMLJ28CAE3.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje MXSMLJ28CAE3
Part Number MXSMLJ28CAE3 Producent Microsemi Corporation
Opis TVS DIODE 28VWM 45.4VC DO214AB Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 5004 pcs Arkusz danych MXSMLJ28CAE3.pdf
Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp 31.1V Napięcie - Breakover 1
Napięcie - podziały (min) 28V Napięcie - Podział DO-214AB
Rodzaj Zener Seria Military, MIL-PRF-19500
Stan RoHS Bulk Ripple Current - niska częstotliwość General Purpose
Ochrona linii zasilających 3000W (3kW) Moc - Peak Pulse 66A
Polaryzacja DO-214AB, SMC Inne nazwy 1086-15022
1086-15022-MIL
temperatura robocza -65°C ~ 150°C (TJ) Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Numer części producenta MXSMLJ28CAE3
Opis TVS DIODE 28VWM 45.4VC DO214AB Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs) 45.4V