MXSMLJ26CA
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
MXSMLJ26CA Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: MXSMLJ26CA
Producent / marka: Microsemi
Opis produktu TVS DIODE 26VWM 42.1VC DO214AB
Arkusze danych: MXSMLJ26CA.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje MXSMLJ26CA
Part Number MXSMLJ26CA Producent Microsemi Corporation
Opis TVS DIODE 26VWM 42.1VC DO214AB Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 5404 pcs Arkusz danych MXSMLJ26CA.pdf
Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp 28.9V Napięcie - Breakover 1
Napięcie - podziały (min) 26V Napięcie - Podział DO-214AB
Rodzaj Zener Seria Military, MIL-PRF-19500
Stan RoHS Bulk Ripple Current - niska częstotliwość General Purpose
Ochrona linii zasilających 3000W (3kW) Moc - Peak Pulse 71.2A
Polaryzacja DO-214AB, SMC Inne nazwy 1086-15017
1086-15017-MIL
temperatura robocza -65°C ~ 150°C (TJ) Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Numer części producenta MXSMLJ26CA
Opis TVS DIODE 26VWM 42.1VC DO214AB Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs) 42.1V