MXSMBJ90A
MicrosemiMicrosemi
MXSMBJ90A Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: MXSMBJ90A
Producent / marka: Microsemi
Opis produktu TVS DIODE 90V 146V DO214AA
Arkusze danych: MXSMBJ90A.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje MXSMBJ90A
Part Number MXSMBJ90A Producent Microsemi
Opis TVS DIODE 90V 146V DO214AA Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 4560 pcs Arkusz danych MXSMBJ90A.pdf
Napięcie - Reverse patowa (typ) 90V Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp 146V
Napięcie - podziały (min) 100V Kanały jednokierunkowe 1
Rodzaj Zener Dostawca urządzeń Pakiet SMBJ (DO-214AA)
Seria Military, MIL-PRF-19500 Ochrona linii zasilających No
Moc - Peak Pulse 600W Opakowania Bulk
Package / Case DO-214AA, SMB Inne nazwy 1086-14183
1086-14183-MIL
temperatura robocza -65°C ~ 150°C (TJ) Rodzaj mocowania Surface Mount
Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs) 4.1A Pojemność @ Częstotliwość -