MXSMBJ85CAE3
MicrosemiMicrosemi
MXSMBJ85CAE3 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: MXSMBJ85CAE3
Producent / marka: Microsemi
Opis produktu TVS DIODE 85V 137V DO214AA
Arkusze danych: MXSMBJ85CAE3.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje MXSMBJ85CAE3
Part Number MXSMBJ85CAE3 Producent Microsemi
Opis TVS DIODE 85V 137V DO214AA Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 4107 pcs Arkusz danych MXSMBJ85CAE3.pdf
Napięcie - Reverse patowa (typ) 85V Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp 137V
Napięcie - podziały (min) 94.4V Rodzaj Zener
Dostawca urządzeń Pakiet SMBJ (DO-214AA) Seria Military, MIL-PRF-19500
Ochrona linii zasilających No Moc - Peak Pulse 600W
Opakowania Bulk Package / Case DO-214AA, SMB
Inne nazwy 1086-14178
1086-14178-MIL
temperatura robocza -65°C ~ 150°C (TJ)
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs) 4.4A
Pojemność @ Częstotliwość - Kanały dwukierunkowe 1
Aplikacje General Purpose
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
MXSMBJ85CA
MXSMBJ85CA
Producenci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 85V 137V DO214AA
Na stanie: 4233 pcs
Pobieranie: MXSMBJ85CA.pdf
RFQ
MXSMBJ90AE3
MXSMBJ90AE3
Producenci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 90V 146V DO214AA
Na stanie: 4601 pcs
Pobieranie: MXSMBJ90AE3.pdf
RFQ
Opis: TVS DIODE 9V 15.4V DO214AA
Pobieranie: MXSMBJ9.0AE3.pdf
MXSMBJ8.5CAE3
MXSMBJ8.5CAE3
Opis: TVS DIODE 8.5V 14.4V DO214AA
Pobieranie: MXSMBJ8.5CAE3.pdf
MXSMBJ90A
MXSMBJ90A
Pobieranie: MXSMBJ90A.pdf
MXSMBJ9.0CAE3
MXSMBJ9.0CAE3
Pobieranie: MXSMBJ9.0CAE3.pdf