MXPLAD6.5KP170CA
Przegląd produktów
Part Number: MXPLAD6.5KP170CA
Producent / marka: Microsemi
Opis produktu TVS DIODE 170V 275V PLAD
Arkusze danych:
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
  • Wiadomość
Specyfikacje MXPLAD6.5KP170CA
Part Number MXPLAD6.5KP170CA Producent Microsemi
Opis TVS DIODE 170V 275V PLAD Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 4473 pcs Arkusz danych
Napięcie - Reverse patowa (typ) 170V Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp 275V
Napięcie - podziały (min) 189V Rodzaj Zener
Dostawca urządzeń Pakiet PLAD Seria Military, MIL-PRF-19500
Ochrona linii zasilających No Moc - Peak Pulse 6500W (6.5kW)
Opakowania Bulk Package / Case Nonstandard SMD
Inne nazwy 1086-13581
1086-13581-MIL
temperatura robocza -55°C ~ 150°C (TJ)
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs) 23.6A