MXPLAD6.5KP170A
Przegląd produktów
Part Number: MXPLAD6.5KP170A
Producent / marka: Microsemi
Opis produktu TVS DIODE 170V 275V PLAD
Arkusze danych:
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
  • Wiadomość
Specyfikacje MXPLAD6.5KP170A
Part Number MXPLAD6.5KP170A Producent Microsemi
Opis TVS DIODE 170V 275V PLAD Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 4964 pcs Arkusz danych
Napięcie - Reverse patowa (typ) 170V Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp 275V
Napięcie - podziały (min) 189V Kanały jednokierunkowe 1
Rodzaj Zener Dostawca urządzeń Pakiet PLAD
Seria Military, MIL-PRF-19500 Ochrona linii zasilających No
Moc - Peak Pulse 6500W (6.5kW) Opakowania Bulk
Package / Case Nonstandard SMD Inne nazwy 1086-13579
1086-13579-MIL
temperatura robocza -55°C ~ 150°C (TJ) Rodzaj mocowania Surface Mount
Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs) 23.6A Pojemność @ Częstotliwość -