MXPLAD15KP90A
Przegląd produktów
Part Number: MXPLAD15KP90A
Producent / marka: Microsemi
Opis produktu TVS DIODE 90V 146V PLAD
Arkusze danych: MXPLAD15KP90A.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje MXPLAD15KP90A
Part Number MXPLAD15KP90A Producent Microsemi
Opis TVS DIODE 90V 146V PLAD Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 1206 pcs Arkusz danych MXPLAD15KP90A.pdf
Napięcie - Reverse patowa (typ) 90V Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp 146V
Napięcie - podziały (min) 100V Kanały jednokierunkowe 1
Rodzaj Zener Dostawca urządzeń Pakiet PLAD
Seria Military, MIL-PRF-19500 Ochrona linii zasilających No
Moc - Peak Pulse 15000W (15kW) Opakowania Bulk
Package / Case Nonstandard SMD Inne nazwy 1086-13355
1086-13355-MIL
temperatura robocza -55°C ~ 150°C (TJ) Rodzaj mocowania Surface Mount
Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs) 102A Pojemność @ Częstotliwość -
Produkty powiązane
MXPLAD15KP90CA
MXPLAD15KP90CA
Producenci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 90V 146V PLAD
Na stanie: 1146 pcs
Pobieranie: MXPLAD15KP90CA.pdf
RFQ
MXPLAD18KP100AE3
MXPLAD18KP100AE3
Producenci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 100V 162V PLAD
Na stanie: 1554 pcs
Pobieranie: MXPLAD18KP100AE3.pdf
RFQ
MXPLAD15KP9.0AE3
MXPLAD15KP9.0AE3
Opis: TVS DIODE 9V 15.4V PLAD
Pobieranie: MXPLAD15KP9.0AE3.pdf
Opis: TVS DIODE 9V 15.4V PLAD
MXPLAD15KP90CAE3
MXPLAD15KP90CAE3
Opis: TVS DIODE 90V 146V PLAD
Pobieranie: MXPLAD15KP90CAE3.pdf
MXPLAD15KP90AE3
MXPLAD15KP90AE3
Opis: TVS DIODE 90V 146V PLAD
Opis: TVS DIODE 9V 15.4V PLAD
MXPLAD15KP9.0A
MXPLAD15KP9.0A
Opis: TVS DIODE 9V 15.4V PLAD