MXPLAD15KP9.0CAE3
Przegląd produktów
Part Number: MXPLAD15KP9.0CAE3
Producent / marka: Microsemi
Opis produktu TVS DIODE 9V 15.4V PLAD
Arkusze danych: MXPLAD15KP9.0CAE3.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje MXPLAD15KP9.0CAE3
Part Number MXPLAD15KP9.0CAE3 Producent Microsemi
Opis TVS DIODE 9V 15.4V PLAD Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 1287 pcs Arkusz danych MXPLAD15KP9.0CAE3.pdf
Napięcie - Reverse patowa (typ) 9V Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp 15.4V
Napięcie - podziały (min) 10V Rodzaj Zener
Dostawca urządzeń Pakiet PLAD Seria Military, MIL-PRF-19500
Ochrona linii zasilających No Moc - Peak Pulse 15000W (15kW)
Opakowania Bulk Package / Case Nonstandard SMD
Inne nazwy 1086-13354
1086-13354-MIL
temperatura robocza -55°C ~ 150°C (TJ)
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs) 975A
Pojemność @ Częstotliwość - Kanały dwukierunkowe 1
Aplikacje General Purpose
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
MXPLAD15KP90CA
MXPLAD15KP90CA
Producenci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 90V 146V PLAD