MXPLAD15KP70A
Przegląd produktów
Part Number: MXPLAD15KP70A
Producent / marka: Microsemi
Opis produktu TVS DIODE 70V 113V PLAD
Arkusze danych: MXPLAD15KP70A.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje MXPLAD15KP70A
Part Number MXPLAD15KP70A Producent Microsemi
Opis TVS DIODE 70V 113V PLAD Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 1298 pcs Arkusz danych MXPLAD15KP70A.pdf
Napięcie - Reverse patowa (typ) 70V Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp 113V
Napięcie - podziały (min) 77.8V Kanały jednokierunkowe 1
Rodzaj Zener Dostawca urządzeń Pakiet PLAD
Seria Military, MIL-PRF-19500 Ochrona linii zasilających No
Moc - Peak Pulse 15000W (15kW) Opakowania Bulk
Package / Case Nonstandard SMD Inne nazwy 1086-13327
1086-13327-MIL
temperatura robocza -55°C ~ 150°C (TJ) Rodzaj mocowania Surface Mount
Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs) 132A Pojemność @ Częstotliwość -
Aplikacje General Purpose
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
MXPLAD15KP7.5CA
MXPLAD15KP7.5CA
Producenci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 7.5V 12.9V PLAD
Na stanie: 1284 pcs
Pobieranie: MXPLAD15KP7.5CA.pdf
RFQ
MXPLAD15KP70AE3
MXPLAD15KP70AE3
Producenci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 70V 113V PLAD