MXPLAD15KP7.5AE3
Przegląd produktów
Part Number: MXPLAD15KP7.5AE3
Producent / marka: Microsemi
Opis produktu TVS DIODE 7.5V 12.9V PLAD
Arkusze danych: MXPLAD15KP7.5AE3.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje MXPLAD15KP7.5AE3
Part Number MXPLAD15KP7.5AE3 Producent Microsemi
Opis TVS DIODE 7.5V 12.9V PLAD Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 1134 pcs Arkusz danych MXPLAD15KP7.5AE3.pdf
Napięcie - Reverse patowa (typ) 7.5V Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp 12.9V
Napięcie - podziały (min) 8.33V Kanały jednokierunkowe 1
Rodzaj Zener Dostawca urządzeń Pakiet PLAD
Seria Military, MIL-PRF-19500 Ochrona linii zasilających No
Moc - Peak Pulse 15000W (15kW) Opakowania Bulk
Package / Case Nonstandard SMD Inne nazwy 1086-13324
1086-13324-MIL
temperatura robocza -55°C ~ 150°C (TJ) Rodzaj mocowania Surface Mount
Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs) 1164A (1.164kA) Pojemność @ Częstotliwość -
Produkty powiązane
MXPLAD15KP70CAE3
MXPLAD15KP70CAE3
Producenci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 70V 113V PLAD
Na stanie: 994 pcs
Pobieranie: MXPLAD15KP70CAE3.pdf
RFQ
MXPLAD15KP70CA
MXPLAD15KP70CA
Producenci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 70V 113V PLAD
Na stanie: 1247 pcs
Pobieranie: MXPLAD15KP70CA.pdf
RFQ
MXPLAD15KP7.5A
MXPLAD15KP7.5A
Opis: TVS DIODE 7.5V 12.9V PLAD