MXP5KE43CA
MicrosemiMicrosemi
MXP5KE43CA Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: MXP5KE43CA
Producent / marka: Microsemi
Opis produktu TVS DIODE 43V 69.4V DO204AL
Arkusze danych: MXP5KE43CA.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
  • Wiadomość
Specyfikacje MXP5KE43CA
Part Number MXP5KE43CA Producent Microsemi
Opis TVS DIODE 43V 69.4V DO204AL Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 4991 pcs Arkusz danych MXP5KE43CA.pdf
Napięcie - Reverse patowa (typ) 43V Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp 69.4V
Napięcie - podziały (min) 47.8V Rodzaj Zener
Dostawca urządzeń Pakiet DO-204AL (DO-41) Seria Military, MIL-PRF-19500
Ochrona linii zasilających No Moc - Peak Pulse 500W
Opakowania Bulk Package / Case DO-204AL, DO-41, Axial
Inne nazwy 1086-12949
1086-12949-MIL
temperatura robocza -65°C ~ 150°C (TJ)
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs) 7.2A