MXP5KE43A
MicrosemiMicrosemi
MXP5KE43A Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: MXP5KE43A
Producent / marka: Microsemi
Opis produktu TVS DIODE 43V 69.4V DO204AL
Arkusze danych: MXP5KE43A.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
  • Wiadomość
Specyfikacje MXP5KE43A
Part Number MXP5KE43A Producent Microsemi
Opis TVS DIODE 43V 69.4V DO204AL Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 5304 pcs Arkusz danych MXP5KE43A.pdf
Napięcie - Reverse patowa (typ) 43V Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp 69.4V
Napięcie - podziały (min) 47.8V Kanały jednokierunkowe 1
Rodzaj Zener Dostawca urządzeń Pakiet DO-204AL (DO-41)
Seria Military, MIL-PRF-19500 Ochrona linii zasilających No
Moc - Peak Pulse 500W Opakowania Bulk
Package / Case DO-204AL, DO-41, Axial Inne nazwy 1086-12947
1086-12947-MIL
temperatura robocza -65°C ~ 150°C (TJ) Rodzaj mocowania Through Hole
Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs) 7.2A Pojemność @ Częstotliwość -