MXLSMCJ51CAE3
MicrosemiMicrosemi
MXLSMCJ51CAE3 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: MXLSMCJ51CAE3
Producent / marka: Microsemi
Opis produktu TVS DIODE 51V 82.4V DO214AB
Arkusze danych: MXLSMCJ51CAE3.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje MXLSMCJ51CAE3
Part Number MXLSMCJ51CAE3 Producent Microsemi
Opis TVS DIODE 51V 82.4V DO214AB Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 9654 pcs Arkusz danych MXLSMCJ51CAE3.pdf
Napięcie - Reverse patowa (typ) 51V Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp 82.4V
Napięcie - podziały (min) 56.7V Rodzaj Zener
Dostawca urządzeń Pakiet DO-214AB (SMCJ) Seria Military, MIL-PRF-19500
Ochrona linii zasilających No Moc - Peak Pulse 1500W (1.5kW)
Opakowania Bulk Package / Case DO-214AB, SMC
Inne nazwy 1086-12160
1086-12160-MIL
temperatura robocza -65°C ~ 150°C (TJ)
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs) 18.2A