MXLSMCJ51AE3
MicrosemiMicrosemi
MXLSMCJ51AE3 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: MXLSMCJ51AE3
Producent / marka: Microsemi
Opis produktu TVS DIODE 51V 82.4V DO214AB
Arkusze danych: MXLSMCJ51AE3.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje MXLSMCJ51AE3
Part Number MXLSMCJ51AE3 Producent Microsemi
Opis TVS DIODE 51V 82.4V DO214AB Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 9126 pcs Arkusz danych MXLSMCJ51AE3.pdf
Napięcie - Reverse patowa (typ) 51V Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp 82.4V
Napięcie - podziały (min) 56.7V Kanały jednokierunkowe 1
Rodzaj Zener Dostawca urządzeń Pakiet DO-214AB (SMCJ)
Seria Military, MIL-PRF-19500 Ochrona linii zasilających No
Moc - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Opakowania Bulk
Package / Case DO-214AB, SMC Inne nazwy 1086-12158
1086-12158-MIL
temperatura robocza -65°C ~ 150°C (TJ) Rodzaj mocowania Surface Mount
Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs) 18.2A Pojemność @ Częstotliwość -