MXLSMBJ28CAE3
MicrosemiMicrosemi
MXLSMBJ28CAE3 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: MXLSMBJ28CAE3
Producent / marka: Microsemi
Opis produktu TVS DIODE 28V 45.4V DO214AA
Arkusze danych: MXLSMBJ28CAE3.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje MXLSMBJ28CAE3
Part Number MXLSMBJ28CAE3 Producent Microsemi
Opis TVS DIODE 28V 45.4V DO214AA Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 9214 pcs Arkusz danych MXLSMBJ28CAE3.pdf
Napięcie - Reverse patowa (typ) 28V Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp 45.4V
Napięcie - podziały (min) 31.1V Rodzaj Zener
Dostawca urządzeń Pakiet SMBJ (DO-214AA) Seria Military, MIL-PRF-19500
Ochrona linii zasilających No Moc - Peak Pulse 600W
Opakowania Bulk Package / Case DO-214AA, SMB
Inne nazwy 1086-11632
1086-11632-MIL
temperatura robocza -65°C ~ 150°C (TJ)
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs) 13.2A
Pojemność @ Częstotliwość - Kanały dwukierunkowe 1
Aplikacje General Purpose
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
MXLSMBJ28CA
MXLSMBJ28CA
Producenci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 28V 45.4V DO214AA