MXLSMBJ26CAE3
MicrosemiMicrosemi
MXLSMBJ26CAE3 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: MXLSMBJ26CAE3
Producent / marka: Microsemi
Opis produktu TVS DIODE 26V 42.1V DO214AA
Arkusze danych: MXLSMBJ26CAE3.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje MXLSMBJ26CAE3
Part Number MXLSMBJ26CAE3 Producent Microsemi
Opis TVS DIODE 26V 42.1V DO214AA Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 8522 pcs Arkusz danych MXLSMBJ26CAE3.pdf
Napięcie - Reverse patowa (typ) 26V Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp 42.1V
Napięcie - podziały (min) 28.9V Rodzaj Zener
Dostawca urządzeń Pakiet SMBJ (DO-214AA) Seria Military, MIL-PRF-19500
Ochrona linii zasilających No Moc - Peak Pulse 600W
Opakowania Bulk Package / Case DO-214AA, SMB
Inne nazwy 1086-11628
1086-11628-MIL
temperatura robocza -65°C ~ 150°C (TJ)
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs) 14.2A
Pojemność @ Częstotliwość - Kanały dwukierunkowe 1
Aplikacje General Purpose
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
MXLSMBJ24CAE3/TR
MXLSMBJ24CAE3/TR
Producenci: Microsemi
Opis: TVS
Na stanie: 10397 pcs
Pobieranie: MXLSMBJ24CAE3/TR.pdf
RFQ
MXLSMBJ26AE3
MXLSMBJ26AE3
Producenci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 26V 42.1V DO214AA
Na stanie: 8871 pcs
Pobieranie: MXLSMBJ26AE3.pdf
RFQ
MXLSMBJ26CA
MXLSMBJ26CA