MXLPLAD30KP110CA
Przegląd produktów
Part Number: MXLPLAD30KP110CA
Producent / marka: Microsemi
Opis produktu TVS DIODE 110V 177V PLAD
Arkusze danych: MXLPLAD30KP110CA.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje MXLPLAD30KP110CA
Part Number MXLPLAD30KP110CA Producent Microsemi
Opis TVS DIODE 110V 177V PLAD Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 1249 pcs Arkusz danych MXLPLAD30KP110CA.pdf
Napięcie - Reverse patowa (typ) 110V Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp 177V
Napięcie - podziały (min) 122V Rodzaj Zener
Dostawca urządzeń Pakiet PLAD Seria Military, MIL-PRF-19500
Ochrona linii zasilających No Moc - Peak Pulse 30000W (30kW)
Opakowania Bulk Package / Case Nonstandard SMD
Inne nazwy 1086-10921
1086-10921-MIL
temperatura robocza -55°C ~ 150°C (TJ)
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs) 168A
Pojemność @ Częstotliwość - Kanały dwukierunkowe 1
Aplikacje General Purpose
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
MXLPLAD30KP120CAE3
MXLPLAD30KP120CAE3
Producenci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 120V 193V PLAD
Na stanie: 1170 pcs
Pobieranie: MXLPLAD30KP120CAE3.pdf
RFQ
MXLPLAD30KP110CAE3
MXLPLAD30KP110CAE3
Producenci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 110V 177V PLAD